| ingerashu123 a întrebat:

Buna happy Daca va rog imi dati ceva server de perfect world? si daca ar fi in romana si mai bine daca nu nu e nici o problemahappyMersii dau fundahappyScuzati categoria dar altceva nu imi aparehappy

5 răspunsuri:
| ѕოiℓ a răspuns:

Salut. Perfect World nu exista pe servere, este doar un joc care se joaca multiplayer si are doar serverul propiu, si alte servere tot in engleza. Ale lui. Funda?

| ingerashu123 explică (pentru ѕოiℓ):

Atunci de ce sunt servere private de genu?

| ѕოiℓ a răspuns (pentru ingerashu123):

Daca-mi gasesti mie un server roman, pun 5 intrebari, raspunzi la ele si iti dau funda, si vot.

| ingerashu123 explică (pentru ѕოiℓ):

Ei unu gasisem odata dar nu mergea restul sunt in engleza puppy dog eyes

| ѕოiℓ a răspuns (pentru ingerashu123):

Pai vezi.