| Sophy1 a întrebat:

Data trecuta cand am facut analize mi-au iesit Ig E-ul si Eozinofilele marite. Am urmat un tratament pentru viermi, fara sa stiu daca am sau nu. Acum mi-am repetat analizele si Eozinofilele au iesit normale dar Ig E-ul s-a dublat. Acum nu stiu daca am avut paraziti si am scapat de ei sau am o alergie? S-ar putea mai de graba sa am alergie fiindca tot anul trecut racea si imi curgea nasul mult, dat si stranutam! Ce credeti ca am? Eu nu mai stiu fiindca nu mi se manifesta si nici de viermi.

1 răspuns:
| Danielcristian a răspuns:

Poate ai vreo alergie la ceva, obsearva cind ati apare si constata de la ce ti-a aparut.

Eu am alergie la praf, imi curge nasul si stranut jumate de zi pina imi trece. Incearca sa observi de la ce ti se face rau.