| xMissyCrissy a întrebat:

Dau funda. Cam din noiembrie am lipsit de la orele de desen, iar maine chiar trebuie sa ma duc pentru ca am media neincheiata. Dar sigur profesorul o sa ma certe si o sa ma intrebe de ce-am lipsit si nu stiu ce sa ii spun si imi e frica sad de obicei e foarte dur. Ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Te-a mâncat undeva. Acum suporți consecințele și o să dai test la toamnă.

2 răspunsuri:
| Butterfly03 a răspuns:

Iti ceri niste sincere scuze si te rogi sa nu aibe nervi, sa fie in toane bune rolling on the floor

| MissDevilish666 a răspuns:

Că ai suferit de chiulangeală cronică.