| CatalinaGeorgiana a întrebat:

Dau funda! E urgent! Puteti sa-mi spuneti daca, pe langa Vampire Knight si Vampire Knight Guilty mai exista vreun sezon?

Răspuns Câştigător
| SunnyDay79 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult anime-ul acesta dar din cate stiu eu nu mai exista alt sezon...din pacate. Sper ca o sa apara in viitor.

1 răspuns:
| Lala0Lavi a răspuns:

Pe langa cele doua capitole din Vampire Knight si Vampire Knight Guilty vor mai fi si capitolele Vampire Knight Noir no Wana si Vampire Knight Ice Blue no Tsumi