| Clauditza_6664 a întrebat:

Buna Dau fundita.Cine a castigat dansez pentru tine? Dar nora pentru mama? pa

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

La nora pentru mama a castigat Cristina iar la dansez pentru tine Corina si Edi. Eu vroiam sa castige Lavinia! :-s love struck

5 răspunsuri:
| Ellena_7672 a răspuns:

Buna!
Dansez pentru tine marele premiu l-au castigat Corina Bud si Edi, premiul 2 a fost castigat de Lavinia Parva si Decebal Negoita + premiul de popularitate si al 3-lea premiu a fost castigat de Roxana Ionescu si Stefan Rebeja.

| Iriinucca a răspuns:

Dansez pentru tine a castigat Corina Bud.Iar la Nora pentru mama Cristina a fost nora saptamanii deci ea a castigat, insa banii s`au impartit in mod egal intre finalisti adica intre cuplurile Elena-Alin si Cristina-Sergiu.

| danadyana a răspuns:

Corina si Edi au castigat la dansez pentru tine.iar la nora pentru mama uite aici:Finala!

Castigatoarea celei de-a cincea editii Nora pentru Mama este Cristina! Totusi, fiindca ea nu a dorit sa se casatoreasca in casa banii s-au impartit intre toti finalistii (Cristina,Sergiu,Elena,Alin,doamna Nicolita,Mihaela, Ioan, doamna Mioara).

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

La dansez pentru tine a a castigat Edy :X
Dar la nora pentru mama nu stiu` big grin

| babylove a răspuns:

Dansez pentru tine:corina si edy
nora pentru mama:cristina si sergiu