| daniella9805 a întrebat:

de acum incolo o sa am ceva timp liber pe care nu stiu cum sa il consum...de citit citesc insa as vera sa imi consum creativitatea in altceva. Ma puteti ajuta va rog cu ceva idei de proiecte pe care le pot incepe si in care sa imi investesc timpul?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pictura îți spune ceva?
Poate mai răspunzi și la întrebările de pe site, și acesta poate fi un mic proiect de voluntariat din partea ta.
Pa, pa.

| Lory_1630 a răspuns:

Poti sa pictezi,sa faci bannere, felicitari, postere, sa faci schite, etc. Legate de pictura happy

| TJohannaB a răspuns:

Pictezi pe orice alt material decât hârtia, faci origami, de preferabil o lebada din multe bucatele, e mult mai frumoasa, iei materiale de prin casa si construiești ceva, sau chestii mai mici din care poti face bijuterii.

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Poti picta, face felicitari, bijuteri; sti? lucruri facut by hand sau poti sa te apuci. daca esti curajoasa...de un VLOGhappy daca o faci am sa te sustin si sa imi spui:*aaa... poti sa iti faci poze sau sa iti "gasesti talentul" baftahappyhappyhappyFUNDA?

| misteriosul99 a răspuns:

Daca ai auzit de office poti face proiecte de powerpoint cu teme diferite