| ioana_9142 a întrebat:

de cand sunt pe site, nu am voie sa trimit mesaje prvate, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu ti-ai activat adresa de email. Du-te pe email si intra pe linkul zis acolo si o sa mearga dupa aceea.100% asta e cauza.

| Silvia a răspuns:

Sa nu dai mesajelaughing big grin

| girlxx21 a răspuns:

Trebuie sa-ti activezi mail'u...intra pe contul tau de mail si vei primi de la TPU un link pentru a-l activa happy

| MissCamelia a răspuns:

Ba ai voie, cauti un profil si in stanga e simbolul pentru mesaj dai click

| Andrinho a răspuns:

Trebuie sa iti activezi mail-ul...trimite un mesaj normal si apoi iti cere sa activezi profilultonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mu stiu, dar poti sa-mi spui de unde imi activez emailul?