| Biuțaa a întrebat:

happy De ceva timp, nu ma mai lasa la Facebook sa`mi schimb numele straight face. Imi scrie: We confirm all name changes before they become viewable in your profile. This usually takes 24 hours. [ Care stie sa`mi spuna ce s`ar putea face? straight face Va roog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| madapostolache a răspuns:

Eu stiam ca ai voie sa-ti schimbi numele de 2 ori.thinking

| slepiihead a răspuns:

Se poate ca cei de la facebook sa nu iti permita numele, din cauza ca ti l'ai schimbat deja de prea multe ori happy Insa, iti poti adauga un 'nume' acolo, la nickname, si va aparea in paranteza, in dreptul numelui pe care il ai dejahappy

| Biuțaa explică:

Si, n`o sa ma mai lase sa-l schimb?