| anna1105 a întrebat:

de curand am bagat cativa prieteni in lista de mess vreo 3. dupa ce i-am bagat am vrut sa mai bag cativa dar surpriza nu mai puteam sa ii adaug. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai asteapta putin si apoi ii bagi si pe ceilalti!

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Maxim de membrii in lista pe yahoo este 1000. Mai sterge din cei inactivi pentru a mai baga altii noi.
Bafta

| Smiley_6695 a răspuns:

Probabil ai prea multi prieteni in lista si din aceea cauza nu te lasa...Eu pe la 5000-6000 prieteni am patit la fel si imi zicea ca lista e plina=> am mai sters din ei sau daca nu-ti place fa un alt id si trimite jumate din lista curenta pe celalalt ID sper ca te-am ajutat