| Giuly_3112 a întrebat:

happy De-fiecare data cand intru in sims 2 imi apare asta: please insert the correct DVD-ROM, select Ok and restart application ce trebuie sa fac happy Si sa stiti ca am doar 12 ani sa nu ziceti ca nu stiu engleza sau ceva de genu multumesc mult >big grin

Răspuns Câştigător
| romanionu a răspuns:

Trebuie copiat crack-ul
Acesta il gasesti fie pe Cd-ul de install, daca nu il gasesti pe internet

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine imi apare la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna

| khiflutza a răspuns:

Sau clonezi CD original,
sau downloadezi fisierul imagine (ISO, IMG, CUE, NRG) al jocului de pe net si il introduci intr-un emulator de cd/dvd.