| madycumada a întrebat:

Buna!happy De unde pot descarca subtitrarea de la filmul "The last song" si cum fac sa bag subtitrarea in film?hee hee
Multumesc!

10 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Esti varzalaughing

| MANDY_2679 a răspuns:

Pai din cate stiu e site public. Fac ce vreau, cand vreau si cum vreau!laughing

Daca tu esti din cucamaiirolling on the floor si nu sti sa pui subtitrari... ar trebui sa cauti pe goagalbatting eyelashes sti?batting eyelashes

| MANDY_2679 a răspuns:

Cum spuneam!rolling on the floor cucamacaii laughing))rolling on the floor) si mie honey >big grin

| MANDY_2679 a răspuns:

Oau smug ce spirit dezvoltat de observatie aismugmai du-te la solar! b-)
laughingpa

| madycumada explică:

@B E L L A Te rog frumos sa incetezi!
Daca stii bine, daca nu, nu te bagawinking!

| madycumada explică:

Draga mea,batting eyelashes Da, este un site public si pot pune orice intrebari am chef si pothappy Spre deosebire de altiiwinking Asa ca nu te mai baga atat ca musca-n laptewinkingOkey?
Mi-a facut placere, pa'pa!

| madycumada explică:

Stii, macar de scrie cuvantul acela in ambele raspunsuri corect, era alta chestie, dar, odata scrii "cucamaii" si odata "cucamacaii"... parca nu este acelasi lucruwinking Pentru mine acest cuvant nu exista in vocabular dar la tine, cine stie.

| madycumada explică:

Nu am nevoie de solar, ma pot bronza la mare, mai naturalsmugDar deoarece vine iarna, nu va fi asa soarehappy Si da, am un spirit de observatie foarte bunbig grin Pa! >big grin

| Me_2404 a răspuns:

http://www.filmeonline.zmenta.ro/2010/08/last-song-2010.html nu mai cauti subtitrarea si il vezi aici!;)

| gill8513 a răspuns:

Titrari.ro,scrii numele exact in engleza si dai sa cauti. daca folosesti vlc sa te uiti la film, selectezi titrarea si o duci in film.vizionare placuta.