| Jess_3544 a întrebat:

deci am de invetat un joc cei cu imaginatia mai bogata aveti sa-mi dati o idee? sau daca aveti voi un joc inventat de voi va rog, sunt cam in lipsa de idei. Merci anticipat.

1 răspuns:
| dusadarius a răspuns:

Zici ma crezi ca te fac sa spui negru! si zice nu si zici repeta dupa mine rosu,alb, verde, albastru! si le repeta si la ultima zici vezi ca te_am facut sa zici albastru la care el/ea da trebuia sa zic negru si TI_AI INDEPLINIT SCOPU