| YoBogdan97 a întrebat:

Buna deci am vazut un truc care mi saparut ca... nu stiu mi sa oparut ca chair a aparut amgia mai mult ca sigur nu cred ca prea avea cum sa faca ceea ce am vzut eu deci imi spunea sa aleg o carte dintr-un pachet de carti de joc am ales 8 de inima rosie a stat oelak nu s-a uitat na facut nimic pachetului si a icenput sa se frece pe partea antebratului unde sunt muschii si cand sa inrosit am ramas masca ceea ce am vazut am vazut ca ii aparuse o inimaorsie si un 8 si nu va mint. Dau cea mai amre funda celui care ma poate ajuta sa invat acest truc va rog frumos

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu sunt sigur ca este corect ce spun, dar cred ca sunt niste carti speciale, care de la caldura (prin frecarea de brat se produce caldura) cartea isi schimba inama rosie, sau ce o avea pe ea cu altceva happy nu-s sigur ca e adevarat...

| CrissuCristina a răspuns:

Eu am auzit ceva de genu' doar ca cu scrum de tigara.As vreau sa stiu cum se face.