| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Deci cum iti dai seama care ti-a raspuns primul?laughing. Primul care ti-a raspuns este cel de sub intrebarea pe care ai pus-o tu, nu? Stiu ca este cam aiurea intrebarea dar imi este foarte folositor raspunsul, stiu eu de ce.happybig grin.Mersi.Fundita,celui/celei care imi raspunde primul/prima.happy:X

Răspuns Câştigător
| Dazzzie a răspuns:

Da
este asa cum ai spus
primul raspuns se considera cel de sus.
si dupa aia al2-lea cel de jos sau cel din dreapta.
intelegi tu happy
nu este aiurea intrebarea. fiecare cu nedumerirea lui.
funda?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este adevarat, raspunsurile sunt ordonate in ordine cronologica, primul dat va fi cel aflat imediat sub fereastra pentru raspunsuri, asta pana acorzi funda, atunci primul va fi pozitionat raspunsul castigator. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Da.Asa este.Sunt primul?

| Sofffie a răspuns:

DA sub intrebare, dar daca eu de exemplu am raspuns a 3 a si imi dai fundita, voi trece prima cu raspunsul.

| xLikeTpu a răspuns:

Bună!
Da, cel care îți răspunde primul este sub intrebare!
( eu văd că sunt prima ) - răspunsurile se postează mai greu, in orice caz, Baftă!

| Alexandraaaaa2696 explică:

Dazz ti-am dat fundita pentru ca ai fost primul si am spus ca dau fundita primului/primei care imi raspunde. Dar nu as fi vrut sa-ti dau pentru ca mi-ai cerut fundita.happy Nu suport sa-mi ceara cineva fundita. Daca am spus ca dau primului pai primului dau.winking.

| StefanS a răspuns:

In partea din dreapta(sus) a raspunsului arata ora si data publicarii. Ceva de genul: 28 Decembrie 2010 18:29 "

| ashley26pink a răspuns:

Primul care iti raspunde apare sub casuta asta portocalie in care te intreaba daca vrei sa dai detalii despre intrebarea ta, sau mai bine zis, sub intrebare.

| Zzzo a răspuns:

Te uiti la ora tongue acolo in raspund de ex:

postat la 27 Decembrie 2010 21:12

scrie sub raspunsul / langa raspunsul adaugat happy

sper ca intelegi big grin

succes

JuSt P :X

| lemmon a răspuns:

Da...primul raspuns de sub intrebare ''PRIMUL''
funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi jos

| anyame1 a răspuns:

Primul raspuns daca ai primit mai multe este ultimul afisat de la intrebare in joswinking