| andulicious a întrebat:

Buna dimiii! @intrebare pentru fete, dar sa raspunda si baiatii.:=D
Nu inteleg de ce fetele nu o suporta pe Innahee hee
Pare prosteasca intrebarea dar nu e asa [-x
Cred ca mai mult de 80% din fete de la mine din scoala daca aud de Inna raman 'wow' sau o injura chestii.batting eyelashes
Eu fiind baiat o cam apreciez. whistling
=p`x fundoii pentru cine explica mai >bine.;

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

O injura de invidie.Multe fete ar dori sa fie in locul Innei.

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna dimineata,
Tu fiind baiat apreciezi ca pe o femeie atragatoare probabil din punct de vedere fizic - sau mai are si alte calitati ce apreciezi la ea?
Eu acum m-am uitat pe net sa vad despre cine este vorba, realizezi ca nu prea am treaba cu astea laughing
Cred ca de asta primeste multe critici negative de la fete pentru ca As-ul ei ( Inei ) este doar corpul.

| Sἶrenἶa a răspuns:

E mâţâită şi comercială.

| vali1985 a răspuns:

Pentru ca Alina Eremia canta mai bine decat Inna.

| dianaaaaax a răspuns:

Heii.Păi,sunt fată și îmi place de Inna.Melodiile sunt ok, dar videoclipurile nu prea îmi plac. Poate fetele din școală de la tine sunt doar invidioase.

| roxa14bv a răspuns:

Eu sunt fata, si chiar imi place multt de inna love struck, probabil cele care o injura sunt doar invidioasethinking