| InGeR aLb a întrebat:

Buna din nou! Am nevoie urgent de un site din care pot downloada melodia "So far So great" demi lovato urgent

dau funditabig grin:*

Răspuns Câştigător
| Abb a răspuns:

Pai.intri p youtube.la melodia care iti place cipii linkul.ala d sus:D.si ii dai paste pe http://www.tubeminator.com/.si dai download si astepti.si mai dai o data download.scrie sub video. daca vrei poti sa. l faci mp3.
sper ca te.am ajutat:D

6 răspunsuri:
| InGeR aLb explică:

Inafara de asta ca nu merge si o vreau pe toata:d

| InGeR aLb explică:

Ms muult:*:*:* tu iei fundita nu anabig grin

| InGeR aLb explică:

Nu e buna NimeniAlta nu merge imi pare rau... poate altcineva sa ma ajutepuppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va bateti joc de mine sau ce nu ai vazut ca da decat refrenul si o strofa eu o vreau pe toata fratilor hello!