| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou, TPU happy Acum cateva ore am pus o intrebare care era cam asa: Ce va place mai mult 1. Ciocolata calda sau ceaiul 2. Muzica rock sau muzica clasica... Am incercat sa vad raspunsurile, dar cand dau click pe intrebare imi apare direct pagina principala TPU. Si nici daca intru la intrebarile mele nu o mai vad. De ce? Care e problema? Multumesc happy

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, mi s-e intampla si mie de foarte multe ori. Cand serverul site-ului este prea incarcat asa se intampla. te poti duce insa la notificari si adica vezi ca nici acolo nu iti apare intrebarea ta, dai click pe perosana care ti-a raspuns si cauti pe profilul lui la raspunsurile acestuia. Asa vei reusi daca ai putin noroc ca de multe ori nu prea merge. insa dureaza cateva zile\ore.
Noroc!

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Multumesc mult! happy

| William a răspuns (pentru Konata):

Minti cu nerusinare. Cand dai pe o intrebare sau un raspuns si te directioneaza spre prima pagina inseamna ca intrebarea respectiva a fost stearsa de admin deoarece incalca regulile. In cazul lui EvAnEsCeNcE09 intrebarea nu putea avea un raspuns obiectiv si de aceea a fost stearsa.

| Konata a răspuns (pentru William):

In primul rand nu vad de ce as fi ''raspuns cu nerusinare'' dar ma rog. Eu am spus ceea ce stiua si din cate am vazut eu, din intrebarile lui EvAnEsCeNcE09 un vocabular vulgar chiar nu reiese. Asa ca nu cred ca am spus vreo prostie. Mi -s-a intamplat de multe ori asa si nu mi s-a sters intrebarea\raspunsul.

| William a răspuns (pentru Konata):

Nu am zis ca are un vocabular vulgar, am zis ca intrebarea nu poate sa aiba un raspuns obiectiv.

| Konata a răspuns (pentru William):

Binee happy

| AdeeXd a răspuns:

Si am exact aceeasi problema in momentul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am aflat acum ca a fost stearsa de admin laughing mersi de raspunsuri oricum

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Daca a fost raportata de mai mult de 2 ori atunci a fost stearsa.