| lollitha a întrebat:

Buna!
doar ce am intrat pe TPU si am vrut sa vad raspunsurile la intrebare mele dar nu imi apar chestiile acelea:intrebarile mele, raspunsurile mele, mesaje. log outcrying((((((
dc?:X

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai unde scrie logat ca lolitha în dreapta o pătrăţică albă, dă click pe ea. Baftă!

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

In stanga scrie Logat ca... apasa acolohappy

| arn64 a răspuns:

Pentru ca nu exista.Intra in itrebarile mele da click pe intrebarea a carui vrei sa-i afli raspunsurile si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ci'ca nu ai stampila pe timbru... asa ca in antireclama aia de la tv.

| georgian_7158 a răspuns:

Logheazate poate nu esti logata