| blogoanonima3 a întrebat:

Doar ce mi-am facut si eu un blog si as vrea sa stiu si parerea voastra despre cum e. M-ar ajuta foarte mult daca v-ati rapi 5 minute ca sa cititi articolul, si daca doriti sa lasati si un feedback, ar fi super.! http://de-vorba-cu-o-anonima.webnode.ro/

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna.
"In caz ca v-a placut articolul, si ati vrea sa mai scriu, va rog contactati-ma pe mail!"
Nu cred ca este nimeni dispus sa te contacteze pe e-mail, pana la urma este cumva si in interesul tau sa scrii, si sa creezi continut, chiar daca aparent nu citeste nimeni.
Alta opinie de a mea ar mai fi ca adresa "blog"-ului tau este putin cam greu de retinut, si nu oricine ar sta sa scrie atat (nu ma numar printre genul ala de oameni), si mai ales ca exista cazuri in care nu o sa fie retinuta asa de usor adresa, asta insemnand ca nu vei avea vreun cititor care se va intoarce acolo, si este posibil ca webnode sa nu fie cea mai buna solutie, in locul tau as folosi Wordpress, din toate punctele de vedere.

SI chiar daca ramai acolo unde esti, tot te-ar putea ajuta, dar nu sunt sigur daca ai vreo optiune la webnode sa faci asa ceva.
https://codex.wordpress.org/Search_Engine_Optimization_for_WordPress

Eu unul nu sunt interesat sa citesc nimic de acest gen, si nu frecventez blog-uri sau ceva, dar repet: este important sa scrii cat mai mult, chiar daca nu este citit ceea ce scrii si vorbesti intr-un fel singura.
Avand un subdomeniu sa stii ca poate fii mai greu, dar asta nu inseamna ca nu sunt sanse sa reusesti sa faci niste statistici foarte in regula (la Wordpress ti le arata exact), dar in timp si cu multa munca.

Imi cer de acum scuze in caz ca te-am deranjat/incurcat cu ceva. Astea au fost doar niste pareri, si pana la urma nici macar nu trebuie sa le iei in calcul daca nu vrei, sunt sigur ca tu stii ce este mai bine sa faci pentru "blog"-ul tau, important este sa il faci asa cum iti place. Sigur daca te tii de treaba o sa avansezi, si pe masura ce continui sa scrii o sa fie din ce in ce mai bine.
Mersi mult ca ai citit. : )