| 25cent a întrebat:

Buna draga TPU` :*. Va rog sa ma ajutati cu o problema...
Daca sunteti draguti sunt cam nou pe aici... dar as avea o intrebare de pus! Un counter misto :* sa imi dati cu care pot sa imi pun numele cu semne din astea " :; x > * " sa fie misto el in sinea lui
Dau fundita love struck :*

1 răspuns:
| yopy a răspuns:

Hei salut pai intri la optiuni si scrii acolo ce nume vrei sau cum vrei dar ancearca sa downloadezi cs 1-6 simplu nemodificat ca sunt counter stricke modificate si dasya nu pot merge ce vrei tu la ele ca sunt modificate de altii antelegi asa ca du-te pe google si scrii acolo counter stricke nemodificat download ai anteles sa fie cs 1-6 simplu http://download.fioriginal.ro/cs/clienti/nemodificat.exe ancearca linkul acesta.