| Teodoragnis a întrebat:

Dupa ce film s-a facut scary movie 2 ca fiecare dintre ele este o parodie al altui film.Scary movie 2 dupa ce e facut? Ma refer la filmul ala cu fata posedata... fundita

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De fapt sunt parodiate mai multe filme,(Castelul bântuit-The Haunting în special), le recunoşti dacă le-ai văzut, oricum lista completă o găseşti aici http://en.wikipedia.org/wiki/Scary_Movie_2#Parodies

3 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

The Exorcisthappy

Răspuns utilizator avertizat
| Teodoragnis explică:

Le-am recunoscut dar pe ala cu fata il vroiam doar dar mersi oricum:*