| gabitza_3022 a întrebat:

:* Dupa o indelungata absenta revin si eu pe TPU cu o intrebare.Care reclama vi se pare cea mai prost realitzata? si ce parere aveti despre campania de la realitatea cu NOI VREM RESPECT? mai ales ca acu au si o mel de la parazitii pe postlaughing

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

Era o reclama la termopane sau nu stiu la ce sigur...care la un moment dat spunea "sa reziste sa reziste sa reziste" ...pfff stresanta reclama ca aia nu am sa mai vad straight face...campania NOI VREM RESPECT e ok si melodia de la parazitii e si mai ok :X

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este o campanie de proasta inspiratie.Respectul nu se cerseste.

daniela
| daniela a răspuns:

Cele de la coca cola laitz cu limba, ochiul si creierul... hidoase si nici nu le inteleg. Nu ma uit la realitate

| Diva a răspuns:

Cele mai proastre reclame mi se par:la Cosmote, Savex, Vodafone, Oust(reclama cu baia lu' Paul)Reclama de la Pronto, Jacobs(aia cu iubitule nu ti-ai dorit un fiu)

| PauLa.M a răspuns:

Daca iti amintesti tu... puiul ala congelat.aruncat in sus si un copil strigaaa "Zboaraaaaa puiuleeeeeeeee... zboaaaaaraaa"
penibila

| Bloo2 a răspuns:

Campania cu noi vrem respect mi se pare interesanta. big grin si melodia de la parazitii. mi se pare ok big grin

| Teooo a răspuns:

Aia de la Glade cu vreau sa merg sa fac treaba mare in baia lui Paul big grin

| anca2903 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza aia cu baia lui Paul, alea de la Coniac Unirea (cand merge unu pe strada si incepe un taximetrist sa ii cante o manea despre codul de pe sticla sau tot asa cu un batranel si vine o pustioasca jumate dezbracata si canta), aia de la pufuleti (cu unu cu capul taiat), aia de la Coca-Cola (cu limbile), aia de la nu stiu ce sampon (unde e masina? In lac. In LAC?), aia cu "ce-ai facut azi?" "Eh, mai nimic...", aia de la KFC cu doi care sufla de zici ca nasc (unul e barbat XD), cea de la Activia("Mergem la cumparaturi? "Nu, tranzitul nu merge cum trebuie!"XD) si...nu mai stiu...Mai sunt multe... XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place asocierea "noi vrem respect" cu parazitii...

| Tasi a răspuns:

Sunt o gramada de reclame tampite. Aia cu limbile la coce cola, cu familia aia de la "puiul familist",... cum spuneam pre multe ca sa le enumerez... rolling eyes