| just4you a întrebat:

E a treia oara cand pun intrebarea si totusi nu m-a lamurit nimeni...Are cineva un cont lady popular macar de level 6 sau sa aiba indeplinita sarcina aia de la level 5 cu "Castiga macar 30 la duel sau duelul de moda"? Daca da, lasati-mi mesaj cu username si password! Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Bună.
Nu am cont de dat, dar îţi pot explica cum se poate îndeplini acea sarcina :

- mergi pe profilul unei domnişoare
- apeşi pe butonul,, Provoacă,,
- selectezi Duelul de modă sau Luptele domnişoarei
- obiectiv completat

P.S : Domnişoarele trebuie să fie de cel putin lv. 5 ( cele mai mici nu pot provoca)

P.S.S : Selectezi DOAR Lupele Domnişoarei sau Duelul de modă. ( alte jocuri nu se pun pentru completarea reusitei )

Baftă!

5 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Poi provoacă DOAR fete de lv. 5, pentru ca pe ele le poţi bate la Luptele Domnişoarei. Dar dacă provoci una de lv. 10 ( de exemplu ), e şi normal ca ele caştigă.

Baftă in continuare. Sper să reuşeşti!

| just4you explică:

Smileee am incercat dar mai mereu gasesc numai domnisoare cu mai multi bani si calificari si schimbari de coafura si pierd mai mereubig grin

| just4you explică:

PS:Nu prea ghicesc miscarile calculatorului la Duelul de moda

| JustMelavJustMe a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa muncesti singurica.am avut cont pe Lady Popular daer nu e genul meu...

| ѕмιℓє a răspuns:

Da incearca pe www.konturi.ro e sigu r unul acolo care mg 100% e lv 8 incearca ca eu nu am timp. Funda?