| Lyy a întrebat:

e posibil pe stardoll sa deschizi mai multe camere din suiteul tau fara a fi superstar, daca da cum?

Răspuns Câştigător
| RuxiRuxandra a răspuns:

Nu cred. Daca nu esti superstar si nu ai un numar de n coroane, nu poti sa deschizi mai mult de doua camere decat cele 2 de jos. Daca ai suite-ul de munte, sau de pe plaja se poate sa ai mai multe camere, dar pana nu ajungi la nivelul de minim 40 de coroane (cand ti se deschid automat alte doua camere) nu poti.
Sper ca te-am ajutat!
Funda? big grin

4 răspunsuri:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Mda, poti. Am jucat si eu stardoll si am fost si royality [o.O]. Pai, trebuie sa ai peste un anumit numar de starpoints din cate stiu.

| Bianca0Stefania a răspuns:

Pai ca membru nou, ai acces la 2 camere din Suite, gratuit. Când atingi nivelul 34, o a treia cameră va fi deschisă și accesibilă. Când atingi nivelul 47, vei primi acces la cea de-a patra cameră a Suite-ului tău. Dacă devii Superstar, primești imediat acces la toate cele 12 camere! http://www.stardoll.com/ro/help/article.php?sectionId=3&articleId=23

| ChoiAle a răspuns:

Nu,nu e posibil...

| CookieVonR a răspuns:

Nu, este imposibil. Nici punctele star nu te ajuta. Daca esti superstar o sa ai toate camerele, iar cand iti va expira, camerele se vor bloca la loc si in afara de cele doua camere pe care le ai initial vei mai primi 2.