| anncutsa a întrebat:

Buna!

este cineva de aici psiholog? sau va rog sa-mi da-ti un mesaj daca cineva se pricepe in a discuta cu cineva despre anumite probleme.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde despre ce e vorba.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Adaugă mlungutescu. Nu sunt eu, e un cunoscut...

| Brotacelu a răspuns:

Depinde ce probleme...de sanatate, familiare, etc.

| deleuandrei a răspuns:

Spune despre ce este vb, sau scriemi in privat eu pot sa te ajut daca nu-i prea tare complicat happy

| girllll a răspuns:

Buna! sunt eu...id-ul meu e florydanyela! te astept.si sper ca te pot ajuta

| anncutsa explică:

Pai as vrea sa discut cu cineva matur si de incredere despre probleme mele de familie, prietenie. etc sad