| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Buna,
Eu cateodata visez cu jocul metin2, eram foarte pasionat, dar acum e naspa pentru mine.Tot visez tot felul de ciudatenii, castele si multe altele.
Vi s-a intamplat sa visati ceva ciudat?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Da :X adoram metin2.Visam noaptea, misiuni, chestii.pana am observat ca ma cam obsedeaza si m-am lasat big grin.

7 răspunsuri:
| ELNuInvataMomentan explică:

La fel am facut si eu dar tot visez

| ELNuInvataMomentan explică:

La fel ca tine aproape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, esti pre mic, de aialaughing

| har a răspuns:

Eu odata am bisat ca ma rostogoleam, si chiar ma rostogoleam in realitate si am cazut din pat...

| CRINAdCRINA a răspuns:

Si eu ADOR metin2:X si mie mi sa intamplant sa visez. si sa spun"unde`i licoarea albastra"laughing)

| CrazyDenY a răspuns:

E si eu joc pe ro am samanca de lv 50 si pe tim ninja de lv 75 si samanca de lv 73:X

| corbul12 a răspuns:

Du-te la pshiholog