| An3Mary99 a întrebat:

Eu sunt foarte nemultumita de felul in care arat. Unele persoane imi zic ca arat ok, altele imi zic ca nu arat prea ok.Eu ce sa mai inteleg? Sincera sa fiu mie nu imi place deloc cum arat.

2 răspunsuri:
| diana_9443 a răspuns:

Sa stii ca orice om este frumos in felul sau si daca vei considera ca arati bine, intr-adevar asa va fi, insa daca te gindesti ca arati rau astfel si cei din jur te vor aprecia. Cum te apreciezi tu asa te apreciaza si cei din jur...Asa ca trebuie mai intii singura pe tine sa te iubesti, dupa care si altii te vor iubi asa cum esti.

| korky a răspuns:

Nu trebuie sa te rusinezi cum arati pentru ca asa te-a facut Dumnezeu daca cineva iti spune ca nu arati ok spune-i ca iti place cum arati si daca este cazul cere-i un sfat tipului sau tipei care te-a criticat