| Cookie_3704 a întrebat:

eu sunt Irinutza. mi-am facut un nou cont pentru ca nu mai puteam pune intrebari.adica imi aparea pagina asta cu adauga intrebare dar cand ma uit peste careva ore dupa ce am pus intrebarea nu imi este la intrebari.am vazut ca ceilalti pot pune intrebari.nu am primit nici un mail sa imi spuna raluca dc nu pot pune intrebari pentru ca am scris la contact problema mea.
oare dc nu puteam pune intrebari?
vi s-a intamplat si voua?
mersi!
papa!

3 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Ai intrat in sectiunea "Intrebarile mele" (http://www.tpu.ro/site-users/questions/)? Daca apare aici inseamna ca a aparut pe site intrebarea.

| CARMENCITA a răspuns:

Si eu am probleme, nu pot pune intrebari.Am fost suspendata nu stiu de ce ca am dat la "intrebari frecvente","Suspendati", unde scrie motivul suspendarii si nu sunt, dar la "Comunitatea TPU", utilizatori suspendati sunt si cred ca au trecut 2 luni.Raluca mi-a raspuns, dar zice ca nu figurez la suspendati.Pai eu de ce ma gasesc la suspendati atunci? Ma intreb cum de ti-ai facut alt cont si ce faci cu cel vechi. Spune-mi si mie pe privat daca vrei. Daca trimiti mesaj la administratorul site-lui pe TPU primesti raspunsul foarte greu deoarece sunt multi utilizatori pe acest site.Pe alt site am primit raspuns a doua zi, dar nu au utilizatori atat de multi ca aici.

| Azm a răspuns:

Ti-ai confirmat adresa de e-mail? La mine s-a rezolvat problema asta dupa confirmarea mail-ului.