| Cookiee9712 a întrebat:

eu sunt racita si voi sta acasa pana vineri. si nu stiu ce sa fac ca sa nu ma plictisesc... daca aveti freo idee.big grin pls:*

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

Daca esti cu cineva acasa joaca ceva: table, sah, remi, carti etc. sau daca esti singura incearca sa le faci o surpriza alor tai. pregateste masa[ nu faci homar sau chestii din astea] presupun ca ai niste cartofi si putin pui. faci niste cartofi prajiti cu putin pui calit si POFTA BUNA. nu e o delicatesa dar gestul conteaza. trage un pui de somnwinking sper ca te-am ajutat. fundita?:X

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Poti sa citesti, sa te uiti la televizor, sa ajuti oameni pe TPU big grin

| shadovv a răspuns:

Citeste o carte sau redtube

| florinflorin14 a răspuns:

Problema e. de ce sa stai acasa cand poti merge la scoala, altfel pierzi din lecti si o sa fie greu la vara cand dam teste de evaluare, daca esti in a8, ca mine, sicred ca ai putea juca diferite jocuri pe pc, cum ar fi imvu sau ceva de genu

| FabuloasaRO a răspuns:

Citeste http://www.fabuloasa.ro/ daca esti pasionata de moda & beauty;)