| anonim_4396 a întrebat:

Exista aici pe TPU o chestie sau un program(nu neaparat) care sa poti vedea care sunt prietenii tai online acum.(Adica nu care au avut ultima logare, sa vezi daca in momentul acesta sunt online.)Nu am ce face. Funditssalove struck

Răspuns Câştigător
| cryssbby a răspuns:

Draga mea rozziiiii poti intra pe invisible.ro sau pulso.ro si bagi idul prietenilor si vezi daca e online offline sau invisible... fundita!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu ma! ...doar sa te uiti la raspunsurile lor, si sa vezi daca sunt recente!

| 20013 a răspuns:

Nu este un program este un site numit www.ascuns.ro

| gratii a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista. Funda?hee hee

| MadaNice99 a răspuns:

Pe TPU nu exista, dar poti intra pe internet si scrii acolo www.aflastatus.com, dai pe prima pagina si scrii id-ul, apoi dai enter si iti apare online, offline sau invisible. Sper ca ti-am fost de ajutor.Plzz fundita! (nu am nici una:(()