| Beibiii_7101 a întrebat:

Buna fetele! care ati dori sa va inscrieti la concurs. Editia 1 a concursului (cea mai frumoasa privire);;) ADD: concurs. miss2011 sau http://concurs-miss-5.hi5.com

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Inscrieri la prostitutie online.Sunteti rugate sa completati formularul in care sunteti intrebate doar cati ani de experienta aveti in domeniu, de restul ne ocupam noi.(adica va plimbam frumusel cu masinutele pe A1 si Ferentari apoi prin Targu Mures, iar daca deveniti profesioniste aveti sansa de a merge chiar in Italia sau Spania! Nu ratati oferta valabila doar in perioada cuprinsa intre 32.13. 2010 si pana la Paste(-le cailor).happy Multumim.Cu multumiri, Fernando de la Caransebes, printul vostru al tuturor.

| Kitty_7752 a răspuns:

Hei
vreau si eu!

| MedyCoReEa2907 a răspuns:

Si eu vreau! add judtmadalina