| anonimat0987 a întrebat:

Bună, fetele! Voi vă mai găsiți haine care să vă placă în mall, sau doar eu am problema asta? O pereche de blugi buni care să se așeze bine o găsesc foarte greu, mai bine spus, deloc laughing de unde vă luați cel mai des haine?

4 răspunsuri:
| pufulescu0o a răspuns:

Intrebarea nu este numai pentru fete! Eu ma duc in Galeria cu bani si ies injurand, greu imi gasesc o pereche de pantaloni! Gaseste pe la tine prin oras un boutique care vinde haine originale, chipurile originale, turcesti sau asa.

| simplaexsistenta a răspuns:

Gasesc greu haine in mall-uri mai nou, parca s-a prostit lumea. Cel mai des imi iau din H&M, Zara sau Stradivarius, dar numai cand prind haine ok. Mai iau si de pe net, dar alea nu sunt tot timpul chiar super

| TimberWolf a răspuns (pentru pufulescu0o):

Nu mai sunt colantii la moda, ce sa faci!

| Violleta2022 a răspuns:

Este intr-adevar o problema mare...
Trebuie sa cauti prin zeci de magazine, sa probezi si sa cumperi doar atunci cand gasesti ce-ti place si mai ales ceea ce crezi ca-ti sta tie bine. Eu locuiesc in Australia si intampin cam aceleasi probleme cu gasitul hainelor pe masura.