| Andr7687 a întrebat:

Buna fetelor! Pe 8 iunie am banchetul de clasa a 8 a si inca nu am gasit nici o rochita. Ceva idei? Sunt satena si am 1.82. As prefera o rochita de 90-92 cm. Funda la cele mai frumoase link-uri! happy

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Inbraca'te cu o frunza

Răspuns utilizator avertizat
| frikk a răspuns:

big grin satenuto eu unu te-as prefera goaLa goluta big grinbig grin dar totusi pune ceva alb pe tinewinking esti tanara/copila albul este ok indiferent de MODELU rochitei alese.va prinde de minune la fata/corp albu-l pur pentru cele tinere, naive, pure :X:X

| andreisoci a răspuns:

1.82?laughing)

| mamatatasibunica a răspuns (pentru andreisoci):

Ma nesimtitule

| andreisoci a răspuns (pentru mamatatasibunica):

laughing),de ce sa fiu nesimtit?laughingte-am intrebat doarlaughingun id, ceva imi dai?

| mamatatasibunica a răspuns (pentru andreisoci):

Clar nu

| andreisoci a răspuns (pentru mamatatasibunica):

Daca tu zici, asta e, nesimtit nu am vrut sa fiu, scuza-ma...

| andreisoci a răspuns (pentru mamatatasibunica):

Si eu tot a 8a sunttongue, de unde esti?

| TheGalusca a răspuns:

Http://www.bershka.com/......t%2Bdress. Mie mi s`a parut chiar foarte frumoasa si ar merge pentru banchet :-?, este putin cam scumpa dar eu zic ca merita;;), parerea mea. Sper sa iti placa :). Distractie placuta :*
Funda?