| Crissssssss a întrebat:

Buna fetelor! Trect in clasa a5a si as vrea pentru scoala sa imi iau o geanta imi puteti da cateva linkuri cu genti sa fie destul de incapatoare si sa nu fie gen dintralea pentru o ocazie speciala

4 răspunsuri:
| Dizzziee a răspuns:

Heii! Un ghiozdan ar fi perfect happy. Dupa parerea mea, eu folosesc o geanta din aia pe umar. nu prea ti.o recomand laughing), e sa folosesti un ghiozdan simplu, nu ceva special si sofisticat, cu desen si sute de culori laughing). Iar daca ti-am da vreun link, exista posibilitate de 10% sa gasesti exact asa, poate mai mult. laughing)

Bafta la gasit ce-ti trebuie :*