| anonim_4396 a întrebat:

Buna fratele meu are 28 ani are o casa in America in Los Angeles o masina buna de 200.000 dolari si-a luat si un ATV de 30.000 dolari si vrea sa-si ia un PC ff bun si are la dispozitie 100.000 de dolari.Va rog dati-mi sfaturi de ce fel de pc sasi ia cu banii astia. A el castiga 10.000 de dolari pe luna. VA rog spunetiva parerea voastra?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Haidi bre ne lasi...adica are toate aceste "dotari" si nu stie ce pc sa isi ia..asta sa ii zici lu mutuwinking
asta suna a reclma sa vezi daca sare careva pe tine/pe el?
aloooooo trezireasmugsmugsmug

5 răspunsuri:
| Madeea20 a răspuns:

laughing Poate imi spui si ce mananca la cina si cat a costat. Oricum isi poate cumpara un Mac daca e destept si stie sa il foloseasca

| CrissMiru a răspuns:

Poate sa isi ia unul de la Apple.Si oricum cu banii astia poate sa isi ia un laptop, e mai folositor, sau ar putea sa isi ia si laptop si pc.Cel mai bun din lume este asta:http://www.yoda.ro/......cunda.html si cel mai scump:http://www.mobile-news.ro/......tios.html, cel mai ieftin:http://www.masurari.ro/raspberry-pi-cel-mai-mic-si-mai-ieftin-pc-din-lume/, eu asa am gait

| Wehrmacht a răspuns:

*pune cagula, apuca cutitu'*

Si unde ziceai ca stai?

| 0x11111051 a răspuns:

Du-te bai, si nu ffte capul.

| BiuL a răspuns:

Zii la frate tau sa iti ia si tie niste haine trendy si sa te duca intr-o excursie intr-un loc misto sa iti poti pune si tu o poza smechera cu tine nu tot prostii din astea cum ai acum.