| PandaGirl a întrebat:

Fundita si vot! Cine stie site-uri f bune de editat poze dar mai simple? De exemplu sa imi pot scgimba culoarea parului sau a ochilor.Sa sterg urmele de pe fata, sa schimb culoarea pozei. Ceva de genu.Nu conteaza daca eonlline sau de descarcat!

Răspuns Câştigător
| madalynagirl14 a răspuns:

Www.taaz.com. eu am cont si poti sa te machezi tu cum vrei sa-ti pui bronz sa-ti scimbi culoarea ochilor si a parului. Trebuie sa iti faci cont dar dureaza un minut, ii tare site-ul. Bafta si vreau funda!

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Ww.taaz.com e cel mai bun

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cel mai bun dupa parerea mea este www.taaz.com

| Angel_5977 a răspuns:

Buna

Www.taaz.coom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vezi aici http://www.panalu.net/ am gasit multe programe super tare

| littlesunshine02 a răspuns:

Photo editor sau www.taaz.com

| Whisky a răspuns:

Incearca taaz.comwinking.

| Pikeish a răspuns:

Gimp -poti sa faci mai multe dar nu stiu cat de usor ti se pare si mai e si Taaz e online si poti doar sa iti schimbi culoarea ochilor si a pielii si cearcanele dar nu si parul