| MaAarYa a întrebat:

Buna happy cine a incercat vreodata tabla ouija?

Daca da puppy dog eyes imi puteti spune ce ati patit happy dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| StylesMaliktommo_Alexandru_1999 a răspuns:

Am folosit o Ouija de mai multe ori...si da a functionat... ultima intamplare care am avut-o cu Ouija ...pai ma gandisem sa il contactez pe bunicul meu insa...in loc de bunic a venit un demon....bineinteles ca am vorbit cu el....insa la un moment dat l-am intrebat daca stie ceva despre bunicul meu...mi a raspuns ca da....si l-am intrebat ce stie... faza este ca dupa ce am terminat sedinta... apartamentul in care locuiam a inceput sa fie bantuit....so trage tu concluzia (ignora poza de profil )

2 răspunsuri:
| godzila007 a răspuns:

Nu se intampla nimic legat de spirite este un "fals"!

| Seepty a răspuns:

Se zice ca daca o folosesti deschizi porti de dincolo dar e fake pentru ca nu se intampla nimic.