| Sოﺁℓε a întrebat:

buna! iata ca a venit revelion si eu stau singura pe meshee hee. ma cam plictisesc eu ca nu e nici unu sa vb cu mine oh go on. daca vreti puteti sa imi dati un pm cu id vostru si sa va bag in lista sa vb.

9 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Buna si La mult ani!happy
Uite id`u meu anonim.girl3

| DeNyyy a răspuns:

Buna.si eu sunt singura.iti las id meu pe privat dar te rog ca atunci cand ma bagi in lista sa scrii ca esti de pe tpu...papa.:*

| cυρcαкє a răspuns:

Id meu e girlsweetdeea. Nici eu nu prea am ce face da pun status din min in min sau dau massuri(stiu ca primesc ignore dar asta e trebuie sa fac ceva laughing )

| SummerSmile97 a răspuns:

Pai cam asta fac si eu de revelion:singura in fata calculatorului si foarte plictisita straight face
daca vrei sa vorbim da-mi un mesaj pe privat si iti voi da id meuwinking

| AmandytaErhan a răspuns:

Buna ma num amanda si mess-ul meu e amanda.erhan@yahoo.com eu is tot singura si ma plictisesc tare cu toate ca azi e si zioa mea... mi-ar placea sa vb cu cineva iu ca mama ii la lucru iar eu...

| sonia_3318 a răspuns:

Am 12 ani si id meu e : lilsonia daca nu merge incercati mihessonia
cine vrea sa vb cu minewinking

| Patry48485 a răspuns:

Patry_roberta_21

| CudiDaKid a răspuns:

Doci_maryna happy

| AnonymousisLegion a răspuns:

An nou fericit!