| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna ieri din greseala meam dezinstalat un fel de program de la mozilla firefox cu care puteam descarca muzica mp4 de pe you tube si nu il gasesc dar nu aveam de salvat. si va rog sa imi dati saitul
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai instala nimic! Intra aici si descarca online tot ce doresti de pe youtube ->>> DOWNLOAD de pe Youtube in format 3gp, mp4, FLV, AVI(div x) chiar si pentru telefon
Intra aici http://www.downloadconvertvideo.com/ bifeaza 3gp sau mp4 (in functie de ce format suporta telefonul tau ) apoi introdu URL-ul de la clipul de pe youtube si apoi clik pe ''convert''. Dupa ce se face conversia porneste downloadul automat pentru al descarca in pc in 15 sec! (conversia dureaza intre 5-30 min)
Sau foloseste http://www.clipconverter.cc/ Bafta! (pune-ti site-ul la semne de carte)

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschide M.Firefox si intra in Unelte/Suplimente si la cautare scrie youtube downloader si iti da mai multe rezultate si vezi pe care l-ai avut. Numai bine!

| CioncuIonut1990 a răspuns:

Cauta in meniu mozila firefox :descarcari si cauti tu pe acolo programul.