| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna imi da`ti va rog frumos un site unde pot vedea Inuyasha complet si sa aiba si actul final si sa fie sub. in lb.romana(in afara de animekage)Sa nu se blochezee! Rasp urgent!

Răspuns Câştigător
| DeadXFragilXGirl explică (pentru xRaLuCaX):

Dar pe anime-ro-sub este complet ca imi aratha doar 119 ep.

| xRaLuCaX a răspuns (pentru DeadXFragilXGirl):

Eu stiam c trebuiau sa fie toate... dar pe animekage de ce nu vrei sa te uiti? straight face

| DeadXFragilXGirl explică (pentru xRaLuCaX):

Pt ca in loc sa`mi apara sa vad imi apare ce imi reconda sa mai vizualizez si nu pot vedea inuyashasadnu stiu dce dar am astp. odatha 5 oree si tot alea imi arataux-(

4 răspunsuri:
| Lory32 a răspuns:

Incearca pe site-ul vplay. Am vazut ca este serialul dar nu stiu daca este complet.ncearca pe "ras cu plans desene animate". Este si sez 1 si 2 subtitrate[nu cred ca gasesti undeva dublat]. Sper ca te-am ajutatbig grin