| Live.Laugh.Love a întrebat:

imi dati si mie niste poze de avatar?! gen: http://farm2.static.flickr.com/1388/1051820522_fde160e97 6.jpg

nu neaparat cu " miss you "
:)
mersi
funda

6 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Cu un simplu search pe google la imagini, vei gasi sute de astfel de poze. Hai ca nu e greu. Trebuie doar sa scrii "avatar". Succes!

| AddaXD a răspuns:

Incearca pe www.adda.sunphoto.ro este pagina mea de sunphoto. am foarte multe poze acolo cu multe subiecte :) gasesti acolo peste 1500 de poze sigur am... aproape 2000 chiar :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hjhjghyfgytrytrfhfgyrgugjuduifgirg