| DeliaSteffy a întrebat:

Buna

Imi dati site-uri unde pot trimite bani pe lady popular? dca exista... sau metode de facut bani. Am nevoie urgent, daca vreti sa ma ajutati-ma numesc DeliaLory

Funda. Scuzati categoria

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Http://forum.ladypopular.com/.
Te lămureşti de acolo.
Succes!

| x3Ad a răspuns:

Există totuşi o modalitate de trimis bani. Încearcă să-ţi mai faci un alt cont şi provoacă-te pe bani, apoi pierzi de pe contul iniţial să se transfere banii pe cel de-al 2 lea. Şi de făcut, e uşor. Prin diamante, buticul misterios, jocuri, provocări.

Răspuns utilizator avertizat
| DeliaSteffy explică:

Ajutati