| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc tare mult sa adopt un pui de pisicuta ( chiar si maidaneza) dar sa fie alba cu putine pete negre! Astept mesajele voastre! Va asigura ca va avea un camin cat se poate de calduros si primitor si va creste cu multa dragoste! Mentionez ca stau un Bucuresti in cazul in care transportul ar fi o problema! O zi buna

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ma adopti pe mine?batting eyelashes
Doar ca eu sunt motan sad!

| Pisykyyy a răspuns:

Eu am un pui de caine ( ciobanesc mioritic ), si un pui de pisica, o cheama Pikii, si o am de 2 saptamani dar nu pot cu 2 animale in casa, asa ca pisica vr so dau. a da si este de rasa pura. contacteaza`ma pentru detalii :*