| blacksky a întrebat:

imi fac ziua de nastere sub forma de petrecere si as vrea niste idei. ce sa fac? nu stiu.

Răspuns Câştigător
| pinky_2278 a răspuns:

Pai poti sa iti strangi prietenii si sa mergeti la un local,la o cofetarie,la discoteca, chiar si in aer liber, poti sa ti tii petrecerea chiar si acasa la tinewinking. papa:*

4 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

Pai du-te la un restaurant care e in aer liber

| herbalist a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci:
1.ti petrecerea la u acasa
2.cumperi pizza si bere multa pentru baieti si pizza, inghetata, suc si sampanie pentru voi
3. si cel mai important sa ai muzica buna si sa le opresti si parintilor o felie de pizzarolling on the floorwinking

| Metallicaaaa a răspuns:

Sa ai bautura, muzica si multi oameni cu care sa dansezi laughing

| KatJH a răspuns:

Poti pe o terasa la inaltime, cu canapele si cockreiluri interesante.
sau poti intr-o gradina(cu flori) di sa faci si un foc de tabara.