| lorena_2024 a întrebat:

imi imventati si mie niste iduri de mess care sa contina numele lorena, lolo sau Cobzariu Lorena plizz? dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Cobzariu_lorena19, my_lorena4, lolo_girl23, lolo.cobzariu, lolo_4_u, lorena_cobzariu12, lolo. lorena_cobzariu, lolo_lorena1, c0b7r1u.l0r3n4, l0l0.l0l0, lolo_lolo99, l0r3n4_4c, lolo. c0b74r1u, lory.c4, cbz.lrn, lore.na, lore_na_c, c_lore, lolo_c34, lolo.pop, lolli_pop23, c0_lolo, cool_lolo, cool. lore, lor3. c0b74r1u, lolo93, lorena98, cz. lor3.

3 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Lolo.sweet big grin

| daniel94d a răspuns:

Lorena_lolo _(anul nasterii)
Cobzariu_(anul nasterii)_Lorena de exemplu

| FunDa a răspuns:

Lorena_lolo,lo0olo.sweetgirl,cobzariu_lorena,lorena.lolo,c.lorena,cobzariu.lorena,lolo_littleangel