| lovekiti a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat si e doar cu un an mai mare decat mine,dar mai am o prietena care si ei ii place de el asa ca nu stiu ce sa fac.imi vine sa plang atunci cand vad ca pe ea o baga in seama si pe mine nu si cand ma intreaba cf?eu nu mai pot respira am auzit ca si lui ii place de mine dar am auzit de la altcinva opusul asa ca... ce ar trebuie sa fac?
helpp!
funda!

Răspuns Câştigător
| iSaidNo a răspuns:

Daca crezi ca el te place, spune-i ca si tu il placi si iti mai dau un pont:Cine a spus ca nu te place, probabil era cineva pus de prietena s-a te supere sim in cearca s-a respiri cand il vezi pe baiat.Bafta!