| Boo_2633 a întrebat:

imi poate spune cineva daca pot sa aflu numarul cuiva care ma suna de pe necunoscut? pot depe un tel samsung? unul cu tuch?

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Se poate afla numai daca ai cumva un prieten/cunostinta, care lucreaza la firma de telefonie la care tu esti abonat si nu are importanta ce fel de tel aiwinking
sau daca esti pe Vodafone (asta numai daca ai abonament) sa faci redirectionare pe un alt nr de telefon
multa bafta.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pacat! Daca aveai telefon fara TOUCH, se putea. Asa...regrete eterne.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cred ca motivul pentru care unii suna cu ascuns e ca tu sa nu poti sa aflii cine sunt...e logic.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Si eu m-am interesat intr-un timp de chestia asta avand aceeasi rpoblema. dupa lungi,, cercetari,, laughing am ajuns la concluzia ca nu se poate decat daca te duci la politie.happy

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

@ Ionait se scrie touchscreen

| Ionait a răspuns:

Sigur ii cu tuch si nu cu taciscrin? Daca promiti ca inveti limba romana, te invat eu cum.

| Fanatic a răspuns:

nu se poate. funda? laughing