| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

imi puteti da niste coafuri pentru parul lung? Dar sa le pot face acasa! Funda+vot la toti!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Izza_4461 a răspuns:

Dupa ce faci baie la par impleteste-ti parul in 2 codite sau roaga pe cineva sa-ti faca spic. Cand se va usca si iti vei desface parul o sa vezi ca iti sta minunat indiferent daca il lasi desfacut sau il prinzi in clasica coada.winking

| lavinia_4694 a răspuns:

Til tapezi si il lasi desfacut sau til ondulezi si il prinzi intr-o parte cu agrafe