| myhu2011 a întrebat:

imi puteti da niste exemple de intrebari pentru o vedeta, sa fie legate cariera si viata personala! FUNDA! mersi

2 răspunsuri:
| Alin0001 a răspuns:

Ai visat vreodata ca vei ajunge unde esti acum?

| salutare123 a răspuns:

1. Cum v-ati inceput cariera de actor/cantaret? ( depinde ce face acea vedeta )
2. Va place ceea ce faceti?
3 V-a placut ceea ce faceati atunci cand ati inceput?
3. V-a impins cineva de la spate sa practicati aceasta meserie?
4.V-ati dorit de mic sa practicati aceasta meserie?
5. Daca este artist muzical: Care era artistul dumneavoastra favorit de pe vremea aceea?
Daca este actor: Care era actorul dumneavoastra favorit pe vremea aceea?
6. Sunteti multumit de salariul pe care il primiti?