| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti face un clasament cu parfumurile Pur Blanca, Little Black Dress si Incandessence? Eu le am pe toate 3 si nu pot sa aleg. M-ar interesa si parerea altora. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

1. Pur Blanca
2.Incandessence
3.Little Black Dress
toate miros grozav dar prefer Pur Blanca am terminat pana acum vreo 3 sticlutehee hee

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

1.Incandessence 2. Pur Blanca 3.Little Black Dress

| RecycleBin a răspuns:

Asa cum le-ai pus u.in ordinea aceea.parerea mea:d

| Leea1234 a răspuns:

Parerea mea este ca pe
1.Incandessence
2.little black dress
3. pur blanca
ti-as recomanda sa incerci Treselle si Adidas flower dream (verde)

| Lexy2609 a răspuns:

1. Incandessence
2. Pur Blanca
3. Little Black Dress

| missbee a răspuns:

Incandesscence
Pur Blanca - deşi e superutilizat, toată lumea miroase a Pur Blanca. laughing
Little Black Dress - nu mi-a plăcut niciodată în mod deosebit, n-am văzut nimic special la parfumul ăsta. blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off! Mania Avonhee hee
Sunt si alte parfumuri MULT mai bune. Am avut Incandessence si mi s-a parut o mare porcarie. Daca toate or fi asa...